קורס באנגלית

בשנה הראשונה של הלימודים באוניברסיטה לקחתי גם קורס באנגלית. הייתה לנו מרצה די צעירה, אולי קצת מעל 30. היא לא הייתה נשואה, הייתה בדרך כלל במצב רוח טוב ומאוד חברותית. האנגלית שלי לא הייתה משהו לכן לפני המבחנים היא הציעה לי שיעורים פרטיים. היא לא ביקשה הרבה בגלל זה הסכמתי בלי לחשוב פעמיים. למדנו אצלה בבית, כמה פעמים בשבועה. די מהר התחלתי להרגיש את עצמי הרבה יותר מוכן בטוח. ברגע שהיא ראתה את זה היא העבירה את השיעורים שלנו לתוכנית הרבה יותר חופשיה. בדרך כלל אנחנו דיברנו על כל מני דברים באנגלית. היא שאלה אותי על התחביבים שלי ואני עניתי בלי להתבייש.

יום אחד היא הציעה בהפתעה:

"אולי נלך לטייל היום, המזג אוויר מעולה!"

הסכמתי והלכנו לטייל בפרק. על הדרך דיברנו על כל מני שטויות. זה לא היה רגיל בשבילי לטייל ככה עם בחורה מבוגרת. אחרי שטיילנו כמעט 4 שעות היא הציעה לי להיכנס אליה לארוחת ערב. אז קרה משהו שלא ציפיתי בכלל. באמצע הארוחה היא אמרה לי:

"לא היה לי סקס כבר שנתיים. בא לך לתקן את זה?"

בהתחלה זה הפתיעה אותי, זה גרם לי למבוכה. אבל אחרי שחשבתי על זה דקה, הבנתי שאני ממש לא נגד. אמרתי לה שאני מסכים, אבל אני לא מבטיח נאמנות. כמובן שהיא לא הייתה צריכה את זה.

רגע אחרי זה כבר ישבנו על הספה והתנשקנו. הרגשתי שהיא באמת לא הייתה עם גבר הרבה זמן. כל הגוף שלה רעד, הנשימה שלה הייתה עמוקה. פתחתי את החולצה שליה, הורדתי את החזיה שלה והתפלתי על השדיים שלה. מצצתי ונשכתי את הפטמות שלה וראיתי שהיא נהנית מזה. התחלנו להוריד את הבגדים שלנו. אז פתחתי את הרגליים שלה והחלקתי עם היד על הכוס שלה, היא הייתה ממש רטובה וחמה שם. לא רציתי לחכות יותר, הכנסתי את הזין בתנועה חדה לתוכה והתחלתי לזיין אותה בכוח כמו נערת ליווי בתל-אביב. הגניחות והצרחות שלי חרמנו אותי ממש חזק. די מהר גמרתי, מלאיתי את הכוס שלה.

אחרי ששכבנו בערך חצי שעה על הספה, הבנתי שאני רוצה שוב פעם, בלי להגיד מילה הפכתי אותה על הבטן והתחלתי לעשות את הדבר שלי.

כמובן שזה לא היה המפגש האינטימי האחרון שלי, אבל זה כבר סיפור אחר.