נסיעה לילית ברכבת

כשהייתי צעירה החלתי שאני רוצה ללמוד אירופה ולא בארץ. מצאתי אוניברסיטה עם תחום שמאנין אותי ומקבל סטודנטים מחול. סגרתי איתם את כל הדברים דרך מיילים, אספתי את כל המסמכים הדרושים וטסטי לשם להירשם. לא הייתה טיסה לאותו עיר בדיוק, לכן נאלצתי לקחת רכבת לילה , זה לא רכבות כמו בארץ,יש שם תאים ל-4 אנשים סגורים עם מיטות ושולחן, צפוף אבל נחמד.

באותו תא איתי נסע עוד בן אדם אחד ,גבר בסביבות 30 עם מראה מאוד נחמד. הייתה לנו נסיעה מאוד ארוכה , התחלנו לדבר, הוא הציע לי שתייה חריפה ,לא יודעת למה אבל לא סירבתי. אחרי כמה שעות של שיחות ושתייה הוא התחיל לפלרטט איתי, הבנתי לאן זה הולך .אני לא יודעת מה נכנס לי לראש ,אולי אלכוהול ,אולי עובדה שבחור במאת מצא חן בעיניי, אולי דם צעיר שרצה הרפתקאות. לקחתי את העניינים בידיים שלי והכנסתי את היד שלי לתוך המכנסיים שלי. הזין שלו עדיין היה רך ,התחלתי לאונן לו.

זה עזר,די מהר כבר לא היה מקום במכנסיים. הוא הוריד אותם ,ראיתי את הזין שלו, הוא היה ענק. איבדתי את הראש שלי סופית,רציתי אותו. התיישבתי על המיטה ולקחתי אותו לתוך הפה. התחלתי לעשות את המציצה הכי טובה שידעתי לעשות , ליקקתי לכל האורך, אוננתי עם היד, הכנסתי אותי לתוך הפה עמוק עד כמה שיכולתי. לא עבר הרבה זמן עד שהוא גמר לי לפה. הוא הלביש את המכנס שלו ויצא בלי להגיד מילה. נשארתי שם לבד לא מסופקת עם כוס רטוב ופה מלא בזרע.

אחרי דקה הוא חזר,אבל לא לבד. אני כבר לא זוכרת איך השני ניראה,אבל באותו רגע לא היה אכפת לי מי יזיין אותי וכמה אנשים.

-"מה אתה משוגע,בת כמה היא בכלל?" -שמעתי כל של הבחור השני
-"מה זה משנה,אתה לא מבין איך היא מוצצת"

הם הפשיטו אותי ,הורידו שוב פעם על הברכיים ,מצצתי לשניהם בו זמנית. אחרי זה הם קיפלו אותי על השולחן ובזמן שצפיתי בנוף דרך החלון הים זיינו אותי בתורות. מצצתי לאחד בזמן שהשני זיין אותי. לקראת בוקר יצאתי לשירותים ,הרגליים שלי לא החזיקו אותי כבר, הרגשתי את הזרע שלהם נוזל לי ברגליים. כאשר חזרתי כבר לא היה אף אחד בתא שלי,התגרענתי ויצאתי בתחנה שלי.

נ.ב. התקבלתי למקום שרציתי , היו לי שם הרבה מפגשים אינטימיים שונים, חיי סטודנטים תמיד מלאים בהרפתקאות.