מפלצת סקס

זה היה גורל שהביא אותנו ביחד, לא פחות. תשוקה וחרמנות היו בלב שלנו והנשמה שלנו רצתה משהו חדש ומרגש. היא התקשרה אלי. כאשר עניתי שמעתי אותה אומרת:

"איפה אתה?"

"לא רחוק מהבית שלך, למה?"

"יש לי מתנה בשבילך, תבוא עוד 10 דקות"

עם המילים האלה היא ניתקה את השיחה. 10 דקות אחרי זה הייתי מול הדלת שלה. היא פגשה אותי עם חיוך שובב. נכנסתי בשקט, הורדתי נעליים ואת המעיל שלי. היא תפסה את היד שלי ומשכה אותי אליה.

"רק תהיה בשקט" – היא לחשה, אז היא לקחה אותי למטבח והתחילה את הסיפור שלה.

"יש לי ידיה בחדר שלי. אני רק לא מזמן הכרתי אותה, אבל היא רוצה לעשות איתי סקס. אני לא בטוחה שזה מה שהיא רוצה"

אחרי הפסקה בשיחה שלנו, הבנתי למה אנחנו מנהלים אותה בדיוק. היא לא הייתה צריכה את זה והיא ידעה בדיוק מה היא רוצה ומה היא לא רוצה.

"טוב, לכי אליה, תקשרי את העיניים שלה, תשקי איתה. היא רוצה את זה. כל השאר אני כבר יעשה בעצמי"

אחרי שהסברתי לה מה לעשות, התיישבתי על הכיסא והתחלתי להמתין. כמה דקות אחרי זה שמעתי גניחות מהחדר, זה היה הזמן שלי לפעול. הוצאתי את הטלפון שלי, הדלקתי את המצלמה ונכנסתי בשקט לחדר. מה שראיתי היה מדהים. חברה חצי ערומה שלי ליקקה את השדיים של בחורה מסתורים יפה מאוד. היה לה כיסוי עיניים והידיים שלה היו קשורות מאחורי הגב.

התחלתי לצלם את כל זה. צילמתי המון תמונות איך החברה שלי, מאוד כישרונית דרך אגב, גרמה לאורגזמה חזקה ביותר רק עם האצבעות שלה. היא כבר הספיקה להחזיר את הנשימה שלה והורידה את הכיסוי שלה. היא ראתה אותי והעניים שלה נפתחו בהלם מוחלט. היא נמחצה לתוך המיטה עם כל הגוף. המבט ההמום שלה קפץ ממני לחברה שלי וחזרה. התקרבתי לחברה שלי, בלי לשים לב לילדה המבוהלת ומשכתי ממנה את הבגדים שהיו עליה: חזייה ותחתונים. זרקתי אותם על המיטה. היא כבר הייתה מגורה חזק והמחשבה שאני הולך לזיין אותה מול עיניים של החמודה הזאת חירמנה אותה עוד יותר.

בלי משחק מקדים, הוצאתי את הזין שלי וישר החדרתי אותו לחור שלה. בזמן שזיינתי אותה הילדה הזאת ישבה ליד במיטה ופחדה לזוז. הרגליים שלה עדיין היו פתוחות וראיתי איך הכוס שלה נוזל. הפסקתי לזיין את החברה שלי. התיישבתי על המיטה והסתכלתי לעיניים של הילדה המבוהלת הזאת.

"מה שמך?"

"מורן…" – היא בכושי הוציאה את זה

"אז ככה, מורן. מעכשיו את שלי וכל מה שאני מבקש את תעשי בלי לריב ובלי לחשוב פעמיים"

והמילים האלה עשו עליה רושם מצופה. היא קפצה, התלבשה במהירות וברחה מהדירה. לא עצרתי אותה, שתרוץ. היא כבר בשליטה שלה. צחקתי לעצמי והסתכלתי על התמונות שלה. טוב אין צורך לחשוב על זה בינתיים. הסתכלתי על חברה ערומה שלי על המיטה.

"נתתה לה לברוח?"

"יש לך את המספר שלה?" – שאלתי אותה.

היא הבינה הכל והפסיקה את השאלות. היא ניסתה לקום, אבל משכתי אותה אלי והושבתי אותה על הברכיים שלי. פתחתי את הכוס שלה עם האצבעות והתחלתי לשחק איתה.

"עדיין רעב אני רואה? זה מתחיל להיות מסוכן בשבילי?" – היא חייכה.

היא שוב פעם ניסתה לקום, אני זרקתי אותה על המיטה ותפסתי את הידיים שלה. שמתי אותם מאחורה וקשרתי עם הכיסוי עיניים. אז התחלתי שוב פעם לזיין אותה. הגניחות והגב שלה הדליקו אותי ורציתי לשחק קצת מלוכלך. הוצאתי את הזין והצמדתי לתחת שלה. בלי לדבר יותר מידי החדרתי אותו פנימה. היא ממש לא ציפתה להתפתחות הזאת.

"לא! תוציא, לא רוצה" – היא דרשה

"לא חמודה, אני יותר מידי ראב"

ראיתי חומר סיכה ותחבושת אלסטית ליד המיטה. קשרתי את הפה שלה ומרחתי חומר סיכה על הזין שליה. אז המשכתי לזיין אותה. אחרי כמה דקות היא התחילה לזוז עם התחת ביחד עם התנועות שלי. הוצאתי את התחבושת מהפה שלה וסובבתי אותה בתנוחת דוגי. היא כבר כמעט קפצה על הזין שלי. לא ידעתי שהיא אוהבת סקס אנאלי, זה היה פעם הראשונה שלו. אז תפסתי את השיער שלה והתחלתי לתת סטירות על הטוסיק שלי. להפתעתי היא התחילה לצרוח "עוד, יותר חזק…כן!"

היא קיבלה אורגזמה אחרי אורגזמה והמשיכה לקפוץ על הזין. גמרתי בתוך התחת שלה.

"זה היה….חחממ…." – היה לה קשה להוציא מילה. היה לי כיף לשמוע את הצלילים האלה, אבל הראש שלי היה כבר במחשבות על מורן.

geisha-escort.com