הפתעה

הם קבעו פגישה במלון חדש. הם תמיד נאלצו לחפש מקומות חדשים למפגש אינטימי, ככה שאף אחד לא יזהה אותם או לא לעורר חשד את אצל החלק השני שלהם. לא היה להם לא כוח ולא רצון להפסיק את כל זה והשגרה האפורה שלהם הייתה מקבלת צבעים רק בגלל התכתבות אינטימית וסקס לוהט בזמן הפגישות שלהם.  היום היא החליטה לקחת סיכון וכבר בשירותים של המשרד היא הורידה את השמלה שלה ונשארה רק בלבני נשים סקסיים. מעל היא לבשה מעיל וסגרה את החגורה. מה שהיא ראתה במראה זה אישה חושנית עם אש בעיניים.
זה היה בית מלון חדש לגמרי וכאשר היא נכנסה לתוכו היא הרגישה צמרמורת. לא זה לא פחד, זה יותר הציפיה למה יקרה עוד כמה דקות. היא ידעה איזה חדר היא צריכה, לכן היא ישר נכנסה למעלית. ברגע שהיא יצאה מהמעלית היא ישר הרגישה ריח מוכר של אלכוהול וטבק של הגבר שלה. הריח הזה כיסה אותה וגרם לה להרגיש את כל השרירים מתחממים בגופה. היום היא הכינה הפתעה בשבילו, בגלל זה לפני שהיא דפקה בדלת היא קשרה על עצמה כיסוי עיניים. זה גם לכל הרגשות שלה להתחזק. הדלת נפתחה ואז כמה שניות של שקט כמעט הכניסו אותה לפניקה. "חיכיתי לך מאוד" – הקול המוכר גרם לה להשתחרר. היא דפקה בחדר הנכון.
הוא תפס את היד שלה ומשך אליו. השתלט על השפתיים שלה וסגר את הדלת. היום היא הייתה יפה, כמו תמיד, אבל הכיסוי עיניים עשה אותה יותר מושכת ופגיעה באותו הזמן. הריח המתוק של הבושם שלה גרם לו לתגובת גוף ברורה מאוד. "תני לי לעזור לך עם המעיל", "כן, בטוח, חם פה" – היא ענתה לו והרימה את הידיים, ככה שיהיה לו יותר קל לעשות. היא ידעה בדיוק מה מחכה לו מתחת.
הוא פתח את המעיל ולא הצליח להחזיק את התדהמה שלו. הוא שם לב לחיוך שעלה על הפנים שלה, אבל מה שתפס את תשומת לב שלו לגמרי זה השדיים המכוסות בחזייה סקסית. הוא חשב לעצמו שלבני נשים קצת מיותרים כאן, אבל הגרביונים הוסיפו קצת פלפל לתמונה. הוא התחיל לכסות את צוואר שלה בנשיקות, הכניס יד לתוך השערות. הנשיקות הפכו לנשיכות, יד אחד הוציאה את השדיים מהחזייה. הפטמות הגדולות שלה תמיד שגעו אותו. שדיים גדולים, פטמות חומות גדולות והאפשרות למצוץ, למשוך ולנשוך – הוא כל כך אהב את זה. והפרס הגדול ביותר בשבילו זה גניחות שלה בגלל מה שהוא עשה לה. זה היה תענוג אמיתי.
הוא שוב פעם משך אותה והשכיב על המיטה. אז הוא הוריד את הבגדים שלו. היא שכבה על המיטה עם עיניים מכוסות, הנשימה הכבדה הסגירה את החרמנות שלה. לפי הרעש בחדר היא הבינה שהוא מתפשט ואז היא שמע את הרעש של חגורה משתחררת. זה גרם לשרירים שלה להתקווץ ולהוציא גניחה קלה. הוא נשכב עליה, התחיל ללטף את הגרביונים שלה, נישק את הבטן שלה. הוא הגיעה לתחתונים שלה, הוא הרגיש שהם כבר רטובים. "הם ממש מיותרים כאן" – הוא חשב לעצמו לפני שהוא הוריד אותם כדי להרגיש את הריח המדהים של הכוס שלה.
החושך בעיניים הגבירו את כל החושים שלה, כל הגוף שלה רעד מחרמנות. היא לא ידעה למה לצפות ברגע הבא. היא הרגישה את הידיים שלו פותחים את הירכיים שלה לצדדים ואז גם של הנאה כיסה אותה לגמרי. הלשון החם שלו חדר לתוכה. -"כן! עוד, עוד!" – היא גנחה.
היום התוכנית שלו הייתה להנות מהמיצים של הכוס שלה, אבל משהו הלך לא כפי שמתוכנן וחום עלה לראש שלו. כנאה הגרביונים עשו את שלו. הוא הוריד תחתונים וישר הכניס לה. היא צרחה ודרשה עוד, הוא זיין אותה בתנועות חדות ומהירות. היא ענתה בגניחות והתכווצויות שרירים תוך הכוס
"אני רוצה לראות את העיניים שלך" – הוא אמר את זה והוריד את הכיסוי עיניים וכמעט טבע לחלותים בתוכם.
אבל מה שהוא רצה יותר מכל זה להמשיך לזיין אותה. כאשר כל תנועה יותר עמוקה מקודמת, עד הסוף. הוא הרגש את הידיים שלה על התחת. היא תפסה אותו חזה ועזרה לשמור על הקצב. הוא הרגיש שהיא הכניסה יד אחד בין הגופים שלה והתחילה לשחק עם הדגדגן. היא הייתה רטובה לגמרי. אם הזמן הקצב שלו גבר והעיניים שלה נפתחו עוד ועוד. היא הרגישה שהיא מאוד קרובה לאורגזמיה. "אני הולכת לגמור" – היא אמרה. הוא הבין אותה נכון והגביר את הקצב עוד יותר. היא הרגיש שהוא הולך לגמור בבעצמו ואז בשניה הבאה הרגיש משהו חדש בשבילו – את האצבע שלה בתחת. הוא נכנס לשם ועשה תנועות באותו קצב שהוא היה מזיין אותה.
העיניים שלה מלאות בתשוקה שמסתכלות עליו, האצבע בתחת שנתנה לו רגשות חדשות, כוס חם ורטוב שהוא היה מזיין. כל זה השפיעה עליו ובשניה שהיא הוציאה צרחה של אורגזמה ראשונה הוא התפוצץ ישר בתוך הכוס שלה. הוא הרגיש זיקוקים, הלב היה מוכן לברוח מהגוף שלו. בלי כוחות הוא נפל על המיטה לידה.

geisha-escort.com