אני אוהב כשאת נשארת אצלי עד הבוקר

אני אוהב כשאת נשארת אצלי עד הבוקר ,כן אנחנו עשים סקס כל הלילה, אבל בבוקר זה משהו אחר. אני אוהב להתעורר ולראות אותך עדיין ישנה, את תמיד ישנה עם חיוך. מעניין אותה על מה את חולמת? את אף פעם לא מספרת ,תמיד אומרת שאת לא זוכרת את החלום. הנשימה שלך השתנתה ,זה אומר שעוד שנייה את תתעוררי, כן אני יודעה את זה. אני תמיד שם לב לדברים הקטנים האלה כאשר מדובר עליך.

אני מחיל לעזור לך, אני מתקרב אליך ומנשק את הצוואר שלך, החיוך שלך גודל עוד יותר. את פותחת את העניים ומסתכלת עלי. אני מנשק אותך בשפתיים ,את עונה על הנשיקה שלי. אני מכניס את הידיים שלי מתחת כתונת לילה שלך ומגיעה לשדיים שלך. הפטמות שלך כבר עומדות. אני מוריד אותה ממך ומתחיל להביא נשיקות על כל הגוף שלך. אני יורד למטה,מנשק את הבטון שלך ויורד עוד יותר למטה. אני מת על הטעם שלך, אני מוכן ללקק לך שעות. אין בזה צורך, כבר אחרי כמה דקות את מקבלת את האורגזמה הראשונה שלך.

את מרימה אותי למלא,מנשקת אותי ומלקקת מהפנים את המיצים שלך. הזין שלי כבר עומד,אני מוריד תחתונים ונכנס לתוכך. הוא נכנס בקלות,את רטובה ממה שהיה לפני. את מחבקת אותי חזק,הציפורנים שלך נכנסים לי לתוך הגב, את שוב משירה לי שריטת על הגב. זה לא נוראה ,אני גאה בשריטות האלה. אני זז בעדינות, אני מושך את הזמן. את לוחשת לי באוזן שאת רוצה שאני יזיין אותך חזק. אני הופך אותך ומתחיל לזיין מאחורה בכל המהירות. אני מרגיש שאני גומר עוד שנייה. אני מוציא את הזין וגומר על הטוסיק החמוד שלך.

השעה כבר מאוחרת, עוד מאת אני יצטרך לקחת אותך הביתה. אנחנו שוכבים במיטה ומנסים למשוך את הזמן כמה שיותר. עוד מאט אני יחזיר אותך הביתה ויחקה עד למפגש אינטימי הבא שלנו.