איך התחלתי את הקרירה שלי בעיסוי ארוטיעוד מילדות חלמתי להיות מסז'סטית. התחלתי מגיל צעיר לעשות עיסוי לקרובים שלי וכולם תמיד אמרו לי שיש לי ידיים חזקות. כמובן שבהזדמנות ראשונה הלכתי לקורס עיסוי ואחריו התחלתי לעבוד בספא ליד הבית. הדבר השני אחרי עיסוי שאני אוהבת זה גוף גברי. לא בהכך גוף חטוב , יש משהו סקסי גם בגברים קצת מלאים. יום אחד הינו עם המאהב שלי בדירה דיסקרטית ונחנו אחרי סקס. הוא התלוננן על כאבים בצוואר והצעתי לו לעשות עיסוי. כמובן שזה הפך לעיסוי ארוטי והמשך של הסקס.

זה היה היום שהתחלתי לחשוב על עיסוי ארוטי. מצאתי מכון וראיתי את המכירים שלהם. אני מקבלת משכורת מאוד נחמדה ,אבל מה שקורה שם זה רמה אחרת. הבנתי שאני רוצה לנסות , לקבל גישה מלאה לגוף של הגבר,לעשות איתו דברים אינטימיים ועוד לקבל על זה כסף.

די מהר התקבלתי לאחד המכונים לעיסוי ארוטי. פעם הרשאונה מאוד דאגתי ,פחדתי שאני יעשה משהו לא נכון או שאני לא יצליח להירגע ולתת ללקוח הרגשה טובה. למזלי הלקוח הראשון שלי היה בחור צעיר שחברים שלו עשו לא הפתעה ליום ההולדת. היה לו גוף מדהים וזין יפה. היה לי מאוד פשוט להיות איטו אינטימית ,כי במקום אחר וזמן אחר בטוח הייתי שוכבת איתו.

היום אני כבר כמעט שנה באותו מקום וממשיכה להאנות מעבודה, אני אוהבת כל לקוח שלי ונותנת לו סיפוק כמו למאהב שלי. אין לנו לקוחות גרועים, גם לקוח הכי עצבאני וקשוח נהפך בחדר טיפולים לעדין ביותר. ניראה לי גברים כאלה מגעיים לעיסוי ארוטי כדי להוריד את המסכה של "גבר קשוח" ולנוח ממנה עם בחורה יפה.