אחרי מקלחת

-"אני הולכת לקלחת" – היא כמה מספה והלכה לכיוון חדר אמבטיה.

-"למה כל כך מוקדם?" – הוא שאל אותה, היה רק תשע בערב.

-"כי ככה צריך" – היא חייכה ואז הוסיפה -"אני רוצה שהמיטה תהיה מוכנה כשאני יוצאת"

-"ניראה" – הוא ענה לה, היא כבר לא שמע אותו, היה אפשר לשמוע מים זורמים מחדר אמבטיה. הוא ישב קצת מול הטלוויזיה וכאשר הוא הבין שאין שום דבר מעניין התחיל לסדר את המיטה. אז הוא הוריד את הבגדים שלו וכאשר הוא נשר רק בתחתונים הוא נזרק על המיטה. כמה רגעים אחרי זה רעש של המים נפסק והיא יוצאה מהמקלחת. ערומה ומהממת כרגיל. כרגיל הוא לא יכל להוריד את העיניים הגוף המדהים שהוא כל כך אהב. עיניים ירדו למטה לכיוון הכוס היפה שלה.

-"אוהב את מה שאתה רואה?" – היא חייכה

-"בטח!" – הוא ענה לה בהנאה.

-"רוצה לראות מקרוב?"

-"מה יש לך היום?"

-"לא רוצה, לא צריך" – היא שיחקה את עצמה נעלבת.

-"בטח שאני רוצה!"

-"בסדר, אבל אתה תעשה מה שאני אומרת לך" – היא עלתה על המיטה והתיישבה על החזה שלו, ככה שהוא ראה תמונה מאוד מעניינת מול הפנים שלו. הנשימה שלו נעצרה לרגע, הוא פחד לזוז כדי לא להרוס את מה שהיא תכננה.

"נו, מה אתה שוכב, רצית לראות מקרוב, תגעה …שם…" – היא אמרה לו והתקרבה עוד יותר לפנים שלו כדי שיהיה לו יותר נוח. הוא הושיט את היד שלו והתחיל ללטף את הכוס שלה. הוא היה כל כך רך ונעים למגע. הוא פתח את השפתיים והתחיל לשחק עם הדגדגן.

"מממ…" – נפלת לה

האצבעות שלו המשיכו לטייל על הכוס שלה, אבל התנועות שלו התחילו להיות יותר מהירות. זה גרם לה להנאה מאוד גדולה.

-"תנשק אותי…שם" – היא לחשה לו והתקרבה עוד יותר. הוא פתח את הפה שלו והתחיל לנשק את הפרח היפה שלה. אז הוא נתן חופש ללשון שלו. הוא ליקק אותה ומצץ ואז היה עובר אל הדגדגן. היא התחרמנה מאוד חזק והוא הרגיש עד כמה היא רטובה. הרוק שלו כבר התערבב עם המיצים שלה. הוא התחיל לדחוף את הלשון שלו עמוק לתוך החור שלה. היא רעדה מתשוקה, אז היא תפסה את השיער שלו ופשוט התיישבה על הפנית שלה. היא התחילה להזיז את הטוסיק שלה ולמרוח את המיצים על הפנים שלו. הלשון שלו טייל על הכוס, הוא היה על הדגדגן, על השפתיים, בתוכה. אז הוא תפס אותה וניסה להכניס את האצבעות שלו לתוכה.

כמה רגעים אחרי זה אצבעה אחד כבר היה בפנים, היא הרגישה את זה והתחילה לרכב על אצבע שלו. "עוד עוד, תכניס עוד". בלי להפסיק ללקק את דגדגן שלה הוא הכניס עוד אצבעות. האצבעות נכנסו עמוק ומהיר, היא נהנתה מכל רגע וכבר כמעט ולא הבינה מה קורה מסביב.

-"אני הולכת לגמור" – היא גנחה והתחילה להתיישב על האצבעות שלו יותר מהר. עוד קצת והשרירים שלה התחילו להתכווץ, היא מחצה את הראש שלו בין הירכיים והתחילה לצרוח "אווו…כן…כןן!" היא בחיים לא הרגישה אורגזמה כזאת. המפגש האינטימי שלהם רק התחיל.

geisha escort